Hakkımızda

Bizim fikrimiz sizin şirketiniz CK Barmanlar, işverenlerimiz, bayilik yaptığımız fabrikalarımız, ekip arkadaşlarımız ve işbirliği yaptığımız iş ortaklarımızın şirketidir.

20

Yıllık Tecrübe

3

Bölge

23

Bayilik

Güven

Her Koşulda Birlikte

CK Barmanlar Yalıtım ve Yapı Malzemeleri

CK Barmanlar, İnşaat Mühendisliğinde 2000’li yılların başlarında okul arkadaşlığıyla başlayan bir serüvenin sonucu iki inşaat mühendisinin bir araya geliş hikayesidir.

Celal Kocaoğlu; Dalsan, Tepe Betopan ve Canpa firmalarında aldığı görevlerle 20 yıllık sektör tecrübesine sahiptir. Ekibiyle birlikte bu tecrübesini ve heyecanını sunmak adına CK Barmanlar şirketinin kurucu ortağı ve Genel Müdürü olarak görev almaktadır.

Yakup Barman; Barman ailesinin Manisa Turgutlu’da 1985 senesinde başladığı ve öncülük ettiği, sonrasında İzmir’de büyüterek devam ettirdiği müteahhitlik hizmetlerinin tecrübelerini, yapı malzemeleri sektöründe de değerlendirmek üzere CK Barmanlar şirketinin kurucu ortağı ve yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktadır.

CK Barmanlar, yapı malzemelerinin mühendislik alt yapısı ile satın alınması, uygulanması ve detay çözümünü bir arada sunmak ve hizmet vermek amacıyla kurulmuş mühendislik ve yapı malzemeleri firmasıdır.